Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Otępienie, skoki tętna, problemy z zaśnięciem, biegunka i lęk o zdrowie po wypiciu większej dawki alkoholu

Po wypiciu większej ilości alkoholu.Dziwne odczucia mnie dopadły. 10 h po spozyciu.Co to może być? Uderzenie otepiajacego czegoś do głowy, lekkie dreszcze, raptowne duże tętno( po chwili spokój) biegunka silna, problem z zasnieciem, strach ze jestem chora bądź ewentualna śmierć. Nic mnie nie boli. Nie odczuwamy ani trzustki ani watroby. Tylko co zauważyłam od jakiegoś czasu to to ze dość często mi się odbija.Głównie po jedzeniu. Najmniejszy łyk, kes. Czy to lek napadowy? Czy zatrucie?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Zatrucia grzybami - metody leczenia

W przypadku zatrucia grzybami może dojść do poważnego zniszczenia wątroby, a wtedy konieczne może być wykonanie dializy wątroby. Na czym polega taki zabieg? Wyjaśnia to toksykolog, dr Piotr Burda.

Proszę Pani
opisane przez Panią objawy wskazują na uzależnienie alkoholowe. Alkohol rujnuje żołądek wątrobę, trzustkę, woreczek żółciowy, jelito cienkie czyli cały organizm. Proponuję zgłosić się do poradni AA lub psychoterapeuty. Uzależnienie to bardzo poważny problem, który pęta człowieka do końca życia. Proszę pamiętać że to nie zatrucie a uzależnienie.

Pozdrawiam, Alicja Maria Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy