Terapia alkoholowa a wspomaganie

witam:)czy w terapi alkoholowej tzn poczontkowa abstynecja( takie postanowienie noworoczne:))).....rzuciś alkohol!!! całkowicie..i mam takie pytanie??? czy istnieją jakieś leki tabletki?wspomagające rzucić picie któe by mi w tym pomogły plus silna moja wola:)) proszę o odpowiedz pozdrawiam

Pozdrowienia Tomasz Furgalski

Proszę kupić w aptece KUDZU. Są to ziołowe tabletki, które uwalniają natręctwa i wspomagają tzw. silną wolę. Biorąc te tabletki likwidujemy natręctwo "zrób to jeszcze raz". Kuracja powinna trwać od 3 miesięcy do pół roku. Nie mniej jednak proszę zgłosić się do klubu AA lub do psychoterapeuty. Uzależnienie alkoholowe to bardzo poważna choroba i często wymyka się z naszej kontroli. Wszystkiego dobrego w nowym roku, dużo wytrwałości.

Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska

http://psychoterapie-szczecin.pl/