Naprawa relacji z partnerką po obrażeniu jej pod wpływem alkoholu

Witam Jak naprawić relację z partnerką. Jestem w Abstynęcji 5 miesięcy i ukończyłem terapię uzależnień kontynuuje ją w klubie byłego pacjęta.W stanie upojenia alkoholowego obraziłem bardzo drogą mi osobę którą darzę wielkim szacunkiem pół roku temu. Powiedziałem że jest tanią dziwką.Nie mogę pojąć jak to się stało że tak podle się zachowałem i ją bardzo poraniłem.Nigdy o partnerce nawet tak nie pomyślałem przeprosiłem ,uznałem moją winę ale ona myśli że ja tak o niej naprawdę myślałem co zrobi

Przekonywać każdego nowego dnia miłym gestem, ciepłym słowem. Myślę, że po jakimś czasie i w dobrej atmosferze warto poprosić jeszcze raz o wybaczeni

Witam,
Proszę przepraszać częściej, można kupić kwiaty, prezent, częściej się spotykać. Dziewczyna musi się przekonać, że ten incydent zdarzył się pod wpływem alkoholu. Ważne jest, że Pan podjął terapię alkoholową, która powinna trwać do końca życia, ponieważ alkoholizm to choroba, która nigdy nas nie opuszcza. Musi Pan udowadniać i pokazywać swoją trzeźwość. Aby dziewczyna się przekonała co do Pana dobrych intencji potrzeba czasu i zabiegów z Pana strony. Powodzenia.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl/