Otwarta lewa komora serca

Witam mam dość dziwne pytanie otóż kardiolog stwierdził ze mam otwarta lewa komorę serca oraz ze to ma 80% ludzi i ze zrosnie się z życiem proszę powiedzieć co to oznacza bo nie zrozumiałym kardiologia pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Być może kardiolog miał na myśli przetrwały otwór owalny. Nie jest mi znane pojęcie otwartej komory serca.