Otwarta rana po usunięciu węzłów chłonnych i chłoniak

Pomocy!!!Moja ciocia jest po usunięciu węzłów chłonnych pod lewą pachą.Leżała w szpitalu w Gorzowie Wielkopolskim ,ma chłoniaka typu T ,na wszystkie wyniki czeka już dwa miesiące ciągle pobierają jej nowe wycinki,rana po zabiegu nie goi się,doktor powiedział że chemii nie dostanie bo rana się nie goi,z kolei inny lekarz mówi że czekają na potwierdzenie ostatecznych wyników żeby mogli podać odpowiednią chemię,ale co z raną,otwarta sączy się krew .Co robić czekać?

Witam. Dla szybkiego wygojenia rany trzeba zameldować się w poradni chirurgicznej i leczyć ranę pod jej kontrolą. Niestety chemioterapia uzależniona jest od wielu czynników - między innymi od precyzyjnego postawienia rozpoznania.

Nie wiem , nie widzę rany , a na odległość W-wa -Gubin - jeszcze nie umiem leczyć!!! Może za kilka lat się tego nauczę... zż