Otwarte złamanie dwukost. podudzia

Witam. krótki opis choroby. 31.08.2014 wypadek rowerowy (otw. złam. dwukost. podudzia pr. (S.82.6). 09.2014 oper. z usztywnieniem szyna (rana otwarta). pod koniec 10.2014 usunięte druty kirsch. od połowy 11.2014 rehab. w szpit. z zaleceniem(2 kule i 25% obciążenia). proszę o ocenę mojego przypadku, jak wygląda zrost, kiedy i czy można usunąć płytkę i śruby? na ta chwilę wykonuję ruchy koliste stopy, pomimo obrzęku ruch góra/dół znacznie poprawiony. https://www.flickr.com/gp/128222145@N06/M56R7w

Lek. Tomasz Budlewski

Aby dokładnie określić stan pacjenta konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego i łączna analiza badań dodatkowych. Proszę udać się do ortopedy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Na wszystkie zadane przez Pana pytania powinien odpowiedzieć specjalista ortopeda, który prowadzi Pana leczenie po dokładnym zbadaniu Pana.