Otwierająca się rana na nogach

Witam mam problem z którym nikt nie umie mi pomóc.. chodzi o rany które otwierają mi się na nogach najpierw jest nie pozorna czerwona plama która później napelnia się pewnym płynem następnie otwiera się jest duża czarna dziura która boli pieczę jest to ból nie do opisania. Byłam u lekarza skierowanie dal do dermatologa stwierdził Zapalenie Naczyń o dal maść . Ostatnio ból był taki ze nie mogłam chodzić pojechałam na SOR i nie mogli mi pomóc kazali wziac paracetamol mi nie pomaga Ketonal150

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc sie wypowiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego.