Otyłość i choroby tarczycy a cukrzyca

Borykam się z kilkoma dolegliwościami: otyłość III stopnia, ponieważ nie potrafię pohamować swojego apetytu, niedoczynność tarczycy, hashimoto i hiperinsulinizm. 3 lata temu brałam Glucophage 850 mg, który obniżył wagę do prawidłowej. Po zakończeniu leczenia u diabetologa zaczęłam ponownie przybierać kg. Obecnie mam 163 cm wzrostu i ponad 100 kg wagi. Miewam depresję. Biorę Euthyrox pół z 125. Mimo wyższej krzywej cukrowej a lekarz rodzinny nie chce mi dać skierowania do diabetologa. Co robić?

Jeżeli Pani lekarz jest rzeczywiście obojętny na Pani problemy związane z przyrostem masy ciała i nic z tym nie robi proponuję mu to albo dosadnie powiedzieć albo go zmienić.

Proszę pamiętać, iż przy Hashimoto odpowiednia dieta jest NIEZWYKLE istotna! Należy wyeliminować laktozę, gluten oraz warzywa psiankowate, a efekt będzie zdumiewający - poprawa wyników badań krwi, oraz powrót energii.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl
www.odzywiajsiezdrowo.pl