Paciorkowiec a starania o dziecko

Staraliśmy się z mężem o dzidziusia przez pół roku intensywnie bardzo. Po kolejnym niepowodzeniu mieliśmy już zaklepany termin w klinice na badania spermy. Nie pojechaliśmy bo okazało się że jestem w ciąży... Podczas wizyty u ginekologa okazało się że to puste jajo. Łyżeczkowanie, dojście do siebie. Zrobiłam wymaz i okazało się że mam paciorkowca. Teraz staramy się z mężem już 3 cykl i nic. Zastanawiam się czy może jednak coś jest z nami nie tak i powinniśmy jednak wybrać się do tej kliniki?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do kliniki tym bardziej jeżeli niedługo minie rok od rozpoczęcia starań.