Padaczka a częste bóle i zawroty głowy

Mialam wypadek w 2001 laweta w nas udezyla mialam wstrzasnienie muzgu w 2004 pierwszy raz zdiagnozowali u mnie padaczke czy to dlatego man czeste bule I zawroty glowy I czy to schozenie to na wiecznosc Czyli padaczka

Z reguły jest to leczenie przewlekłe, czasem do końca życia. Zdarza się, że leczenie można zakończyć wcześniej, co zależy od wszystkich wymienionych wyżej czynników, zapisu EEG oraz braku napadów przez co najmniej 2 lata.
Bóle i zawroty głowy mogą być formą napadów padaczkowych, ale mogą też być niezależnym schorzeniem wymagającym odrębnego leczenia.