Padaczka i ból głowy po odstawieniu leków

Witam serdecznie, choruję na padaczkę, stosowałam depakinę chrono, początkowo 2x 500, później 2x 300 a później powoli całkowicie odstawiałam leki. po miesiącu od zakończenia leczenia zaczęła boleć mnie głowa, trwa to prawie 2 tyg, czy może to być spowodowane odstawieniem leków?

Możę być, Depakina czasami stosowana jest w leczeniu przewlekłych bólów głowy. Oczywiście nie jest to powód do ponownego jej stosowania ponieważ jest starym lekiem z wieloma działaniami niepożądanymi i w przypadku leczenia bólów głowy skuteczne są również inne leki przeciwpadaczkowe.