Padaczka poudarowa i stosowanie Depakiny

Witam! Moja mama jest po udarze już 3 lata, około rok temu pojawiła się u niej padaczka po udarowa i przepisano jej depakinę chromo 300 rano i 500 wieczorem. Przed braniem tego leku chodziła w miarę nieźle, a od paru miesięcy ma lęk, boi się chodzić. . Może zmiana leku coś pomoże? Zaznaczam, ze mama przed padaczką chodziła na prawdę nieźle (sama wychodziła do miasta) i ma obecnie 71 lat, właśnie wróciła ze szpitala rehabilitacyjnego i lęki są nadal . Pozdrawiam:) Anna

Konieczne leczenie pod oipeką NEUROLOGA, który zna Mamę .
Trzeba uwzglednić stan ogólny, neurologiczny, psychiczny, inne schorzenia, wyniki badań . Może dołączyć lek przeciwdepresyjny, przeciwlękowy?
Pozdrawiam