Omamy i padaczka poudarowa u 60-latki

Witam, bardzo proszę o pomoc, mam chorą mamę wiek 60 od 2011 zaczęły się problemy zdrowotne, ale tak naprawdę pogorszyło się w lipcu tego roku. Mama zaczęła tracić pamięć, jest bezsilna, nie może chodzić od 1 msc. Lekarze twierdzą, że przeszła 2011 udar mózgu ale tylko niektórzy,W październiku tego roku wezwaliśmy karetkę w szpitalu w Wołominie stwierdzili że to padaczka poudarowa , a za dwa dni mama zaczęła mieć omamy (widziała dziwne rzeczy typu pająki, żaby )trafiła do sz. psychiatrycznego

Nie da się na podstawie tak niewielkiej liczby danych nawet zasugerować w jakim kierunku mamę diagnozować . Na pewno należy poczekać co powiedzą psychiatrzy, następnie skierować się do neurologa.

Proszę skonsultować się z neurologiem, przyda się również kontakt z psychologiem, który jeżeli będzie taka możliwość oceni funkcje poznawcze. Jeżeli faktycznie Mama ma padaczkę po udarze to należy włączyć leki, ale o tym decyduje lekarz