Do kogo się udać z tymi atakami padaczki u mamy?

Witam .moja mama 74l miala 6 lat temu udar mózg. Jest cukrzykiem od 10lat po amputacji stopy cukrzycowej. Jakis czas temu miala zakarzenie dróg moczowych byla w szpitalu, przy okazji robili tomograf głowy i niby bez zmian innych poudarowych od czasu udaru 6 lat temu. Miesiąc temu dostala drgawek(jak padaczka) i goraczke w nocy ,nie było z nią normalnego kontaktu przez ok godzine,lekarz stwierdził że może być to poudarowe, ale żadnych leków nie dał. Taki atak pojawił się już 4 razy ,co robić, do kogo się udać? Czy są jakieś leki przeciwpadaczkowe ? Bo to tak wyglądało to. Pozdrawiam serdecznie

Konieczne PILNE LECZENIE NEUROLOGICZNE< KONTROLNE BADANIA KRWI< MOCZU, BADANIE EEG i TK GŁOWY!!! Najlepiej w warunkach szpitalnych Możliwa PADACZKA PO UDARZE MÓZGU Trzeba wezwać pilnie Lakarza domowego albo karetkę : Po badaniach konieczne włączenie leków przeciwpadaczkowych Konieczne leczenie cukrzycy i infekcji!!!

Jaki stan Pacjenta ??? LEKI???? aby ustalić co może powodować przewlekłe dolegliwości i bóle głowy, ale może być też wiele innych przyczyn ! do interpretacji klinicznej po zbadaniu Pacjenta ; Oczywiście konieczny pełny wywiad i badanie najlepiej pełna ocena NEUROLOGICZNA Ważne także inne objawy, historia leczenia ; stan ogólny pacjenta, schorzenia współistniejące, stosowane terapie, tryb życia, tryb pracy; Badanie ogólne i specjalistyczne Historia leczenia ? Objawy depresji częste po udarze mózgu ; Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację / telekonsultację