Padaczka, powiększona brodawka Vatera i ostre zapalenie żołądka u siostry

W grudniu moja siostra lat 29 miała gastroskopię. Od 20 lat choruje na padaczkę i bierze depakine chrono. Uwagę lekarza zwróciła powiększona brodawka Vatera oraz obecność polipa lub brodawki dodatkowej. Wyniki hist – ostre zapalenie żołądka. Przeszła antybiotykoterapię. Wczoraj (po przerwie około miesięcznej) zrobiła badania krwi. Wysokie jest CRP 18,9 (norma w tym laboratorium do 10) GGTP 39 (norma do 39) Bilirubina 0,4 (norma do 1,1) Morfologia w normie próby wątrobowe również. Co się dzieje?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podwyższone CRP wskazuje na toczący się proces zapalny. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego celem kontynuowania terapii.