Palpitacje serca odczuwane przy ostrym świetle

Dostaje palpitacji serca od ostrego światła (jak buczy lampa jest gorzej), monotonne dźwięki pogarszają. Mam milocardin i jak biorę go to nie przechodzi całkiem, ale palpitacji nie dostaje, wali po prostu szybciej. Serce wtedy jest jak w klatce. Potem pod koniec dnia zaczyna boleć, przyspieszać i zwalniać na przemian i jakby stawało na chwilę(wcześniej też to miałam), wtedy krew jakby odpływa z ciala. Czy ten lek może to pogorszyć? Przy większych dawkach mnie odrealnia, więc biorę max 15 kropel.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza prowadzacego leczenie. Po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.