Paniczny lęk przed rakiem jelita grubego

Witam.Mam pewien problem-panicznie boję się raka jelita grubego.Od ok pół roku mam uporczywe pobolewanie w okolicy zagięcia śledzionowego.Poza tym nie chudnę,a wręcz przeciwnie przytyłem 5kg,czuję się dobrze.Byłem z tym problemem u lekarza,lekarz nie zakwalifikował mnie do kolonoskopii. 3 razy wykonałem test na krew utajoną,wszystkie dały wyniki ujemne.Teraz planuję wykonać kolejny,tym razem już ostatni. Czy tyle testów na krew utajoną może dać wynik ujemny pomimo rozwoju raka jelita grubego??

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza