Ataki panicznego lęku podczas jazdy samochodem

Ponad 2 lata temu zdarzyło się to po raz pierwszy. Prowadziłam auto w terenie nie zabudowanym i górzystym. Doznałam wtedy panicznego lęku. Nie da sie opisać tego w kilku słowach. Byłam dobrym kierowcą, dziś już nie mogę nigdzie wyjechać za miasto. To straszne co się ze mną dzieje. W św. zmarłych pojechałam na wieś na groby. Myślałam , że dam radę. O mały włos a skończyłoby się wypadkiem moim oraz innych aut. Paraliżuje mnie strach. Tracę kontrolę nad sobą i autem. Po mieście jeżdzę bez problemu

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).na lęk najskuteczniejsza jest liefe flou therapy.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza