Parametry poza normą w wyniku badania krwi

Witam, mam takie wyniki ale nie mam pojęcia czy są dobre czy złe. najbardziej niepokoją mnie obniżone i podwyższone. %neutrocytów wynik badań 33,4% zakres referencyjny 45-70 %limfocytów Wynik badań 57,8% zakres referencyjny20-45 liczba neutrocytów 1,49 G/I 1,80-7,70 Granulocyty segmentowane 35% zakres referencyjny45-70 limfocyty 60 % zakres referencyjny20-45

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by zinterpretować wybrane wyniki. Konieczna jest ocena pełnego wyniku morfologii w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.