Parcie na mocz podczas seksu u dziewczyny

Jestem z moja dziewczyna 2 lata a uprawiam sex od 11 miesiecy.Nasza gra wstepna jest dluga i bardzo sie podoba mi i mojej 18-latniej dziewczynie.Ona nie moze osiagnac zadnego orgazmu i bardzo mnie to martwi poniewaz mi jest bardzo dobrze i chcialbym tego samego dla niej.Gdy kochamy sie juz pare minut chce jej sie sikac i musimy konczyc.Dlaczego tak sie dzieje?

Witam,
Przyczyn opisywanego problemu może być kilka. Mogą one mieć podłoże organiczne albo psychogenne. Warto, aby najpierw Pana dziewczyna udała się do ginekologa, aby sprawdzić czy nie jest to np. nadwrażliwość, nadreaktywność pęcherza czy jakaś infekcja. Jeżeli lekarz stwierdzi, że z medycznego punktu widzenia wszystko jest w porządku to kolejnym krokiem jest konsultacja psychologa, seksuologa. Problemy z parciem na pęcherz mogą być objawem nerwicowym. Wiele młodych osób, które dopiero rozpoczyna współżycie ma mnóstwo obaw i lęków związanych np. z lękiem przed ciążą, niskim poczuciem własnej wartości, nadmierną chęcią zadowolenia partnera. Może uda się również odkryć przyczyny braku orgazmu u Pana dziewczyny. Jeżeli objawy związane z pęcherzem utrzymują się od początku Waszego życia seksualnego tym bardziej warto poszukać pomocy u specjalisty, ponieważ im dłużej trwa problem tym większe ryzyko, że się objawy pęcherzowe się utrwalą i/lub pogłębią.
Pozdrawiam serdecznie,
A.C.