Pasta borowinowa na bóle kolana

Moje pytanie brzmi o czasu kiedy zaczęlam biegać pobolewa mnie prawe kolano, ktoś mi powiedział że biegałam na twardym podłożu i miałam trampki i że zniszczyłam chrząstkę stawową,powiedział że jedyny naturalny środek na odbudowę chrząstki mi że pasta borowinowa czy to prawdą? czy są na to dowody medyczne, nadmieniam że stosuję ją od 2 miesięcy i nadal mnie kolano pobolewa po bieganiu ale na miękkim gruncie i w adidasach? Proszę o pomoc w tej sprawie.

Witam,
proponuję udać się do lekarza w celu zdiagnozowania problemu. Na bóle mięśniowe pasta borowinowa pomaga, natomiast nie słyszałem, żeby odbudowywała chrząstki.
Bieganie nie jest dobrym sportem dla każdego.

Pozdrawiam