Pęcherzyk 15 mm i endometrium 5,7 mm a możliwość zapłodnienia

Mam pytanie czy jesli robiac usg u ginekologa 12.01 miałam pęcherzyk 15mm i endometrium 5,7mm to uprawiajac sex bez zabezpieczenia 4.01 mogło dojść do zapłodnienia? Przyjmowałam visanne i nie wiem jak teraz uklada sie moj cykl. Boje sie ze jestem w ciazy

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe. Proszę wykonać test ciążowy lub pomiar beta hCG w surowicy krwi.