Pęcherzyk ciążowy bez echa zarodka i wskazania do łyżeczkowania

Witam.to moja druga ciaza.jestem gdzies w 5tyg i lekarz stwierdził widocznoac plynu 7mmX10mm a w srodku tego plynu niejednorodny pecherzyk najprawdopodobnie ciazowy o wym3mm bez echa zarodka.co to oznacza? Musze isc do szpitala na lyzeczkowanie?dodatkowo slad plynu w jajniku i zatoce douglas. Dostalam skierowanie do szpitala na czyszczenie.strasznie sie boje, w domu mam dziecko roczne.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję wykonanie USG u innego specjalisty ginekologa.