Wynik beta hCG dodatni a brak zarodka na USG
witam, miesiaczke miałam ostatnią 10 sierpnia, testy ciążowe pozytywne BETA HCG również na USG nic nie widać endometrium w przeciągu tyg urosło z 12 do 22mm plamienia brunatne dostałam luteinę 100mg 2 razy dziennie dopochwowo, 3 dni temu dostałam plamienia krwi, pojechałam do szpitala zrobiono mi usg zarodka dalej nie widać ale na usg ani sladu poronienia, lekarz podczas badania stwierdził popronienie całkowite, tyle ze po rzekomym poronieniu nie mam zadnych plamień, krwi itd.,

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Proszę postępować wg zaleceń specjalisty ginekologa. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję ponowną konsultację z innym specjalistą ginekologiem oraz powtórne wykonanie USG.