Pęcherzyk jajnikowy w 5. dniu cyklu

Witam! Mam 22 lata i 2 letnia corke. Po porodzie zaczelam brac naraya. Teraz 3 dnia cyklu zapomniałam tabletki przyjęłam ja po ponad 12 godzinach . Dzien wczesniej współżyłam.Udalam sie do ginekologa 5 d.cyklu i zauważył on pęcherzyk jajnikowy na następny dzień również widoczny byl pęcherzyk lekarz stwierdził ze to jakiś stary ale po porównaniu z dniem poprzednim wydawał sie byc powiększony.Pytanie czy tabletki są dla mnie za slabe powinnam je zmienić ? Żadnych skutków ubocznych nie widzę..

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że jeżeli istniałaby taka konieczność to lekarz zmieniłby tabletki na inne.