Pęcherzyk w obrębie piersi

Witam, kilka miesięcy temu zrobiło mi się coś na piersi. Bardzo niedaleko piersi, jakby mały pęcherzyk (wygląda jak po pęknięciu, jest płaski za to bardzo twardy.) Nie odczuwam bólu, jest tak twardy że w momencie kiedy próbowałam go ścisnąć na wpół, nie ma takiej możliwości. Powstał znikąd, nagle jednego dnia.. no i nie badałam tego od kiedy powstało. Dziś poszłam na solarium, co rzadko mi się zdarza-w trakcie opalania zauważyłam, że zmienia krwią, podeszło krwią. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samego opisu nie można określić czym może być powyższa zmiana. Konieczne jest obejrzenie jej przez lekarza. Proponuję udanie się do swojego lekarza, który skieruje lub nie do konkretnego specjalisty.