Pęcherzyk z gęstą treścią na jajniku

MAM NASTEPUJACE PYTANIE WBADANIU DOPOCHWOWYM LEKARZ ZAUWAZYL NA JAJNIKU PECHERZYK WYPELNIONY GESTA TRESCIA WIELKOSCI 16MM MOJE PYTANIE BRZMI CZY TEN PECHERZYK TO TORBIEL CZY COS INNEGO

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości oceny badania USG, dlatego nie jestem w stanie jednoznacznej odpowiedzieć na Pani pytanie. Sugeruję wizytę u ginekologa, który ma możliwość wykonania badania przedmiotowego i oceny USG.