Pęcherzyk żółtkowy: czy podane wymiary są odpowiednie?

Byłam dziś na kontroli, lekarz mówi że wszystko ładnie wygląda: CRL 1,47 cm, serduszko 162 bpm (7tydź, 6d). Niepokoi mnie tylko rozmiar p. żółtkowego = 0,59 cm. Na moje pytanie czy nie jest za duży lekarz mówi, że jest w porządku. Czytałam jednak, że górna granica normy wynosi 6mm. Nie wiem czy nie powinnam się niepokoić? Wiem że od pewnego tygodnia pęcherzyk ten ulega zmniejszeniu, ale czy on jeszcze będzie rósł?

Dzień dobry!
Jeśli płód się rozwija i bije mu serduszko to znaczy, że wszystko jest w porządku. Wielkość pęcherzyka jest prawidłowa. Jego rozmiar nie ma wartości prognostycznej co do rozwoju ciąży.
Z poważaniem.