Pęcherzyka Haylera i grzybica

Mam chorobę od 1978r pęcherzyca Haylera od czasu do czasu dostaję grzybicę ponad miesiąc używam Pevazol i Travocort, chodzi mi, że bolączka w pachwinie dalej istnieje, lekarz powiedziała, że pół roku będzie leczyć, chciałabym leczyć u innego lekarza, bo mamy jednego dermatologa w Miechowie Obecnie od tamtego roku nie miałam żadnego badania robionego w sprawach skórnych Chciałabym, żeby inny lekarz obejrzał i ocenił stan tej skóry, to prawda było dużo gorzej nie mam zaufania do tej doktor Pozdraw

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do inmego lekarza dermatologa najblizej miejsca zamieszkania. w wyborze konkretnego lekarza powinien pomoc lekarz rodzinny.