Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy moje objawy to ponowny atak grzybicy?

Dłuższy czas temu zmagałem się z grzybica penisa (dostałem pierwszy raz po antybiotyku) leczylem to klotrimazolem i travocortem (czasem miałem wrażenie że podraznia mi trochę skore) Było trochę spokoju i znowu pojawił się jakiś problem tylko trochę inaczej to wygląda - zdjęcie. Mam też zaczerwienienie ujście z cewki i częste parcie na mocz, duża wrażliwość na dotyk, rzadko lekkie swędzenie. Kiedyś wykryto mi ureaplasme ale objawy były trochę inne i po antybiotyku miałem spokój. Oprócz tego nie mam raczej jakiś innych objawów, uplawów, zapach moczu się nie zmienił. Bardzo często korzystam z publicznych toalet, prysznicow. Nie wiem czy to grzybica przybrała inny wygląd czy coś poważniejszego? Nie wiem czy iść do urologa czy dermatologa. Strasznie zabierają radość życia te problemy.
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Dzień dobry.Proszę zgłosić się na konsultacje do lekarza dermatologa. Po obejrzeniu zmiany i badaniu lekarz postawi diagnozę i wdroży leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy