Pęcherzyki na jajnikach a szansa na naturalną ciążę

witam, mam problem z pęcherzykami na janikach, od kilku miesięcy bezskutecznie staramy się o dziecko, miesiączki mam w zasadzie regularnie cykl trwa 30 dni, ostatnio lekarz przypisał mi tabletki duphaston, poza tym badania endokrynologiczne nie wykazały żadnych nieprawidłowości, co dalej czy jest szansa na naturalną ciążę? pozdrawiam

Witam! O problemie z zajściem w ciążę możemy mówić w zasadzie dopiero gdy parze nie udaje się począć dziecka po roku regularnego współżycia bez zabezpieczenia. Myślę więc że szanse na naturalną ciążę są jak najbardziej realne. Proszę kontynuować dalszą diagnostykę pod kierunkiem lekarza prowadzącego.