Przyczyny problemów z zajściem w ciążę

Witam mam 20lat z chłopakiem staramy się o dziecko już rok i nam nie wychodzi byłam już u ginekologa zrobił badania i powiedział że wszystko dobrze jest i że mam 2 grupę. A chłopak ma już dziecko ale z inna.. co to może być że nie mogę zajść w ciąże? Zależy mi na odpowiedzi...

Witam! O problemach z zajściem w ciążę możemy mówić dopiero wtedy, gdy para nie może począć dziecka przez rok regularnego współżycia. Jeśli ginekolog po przeprowadzeniu bezpośredniego badania nie stwierdził żadnych nieprawidłowości, prawdopodobnie nie ma powodów do niepokoju.