Peeling kwasem migdałowym a stosowanie kremu Clarena

Czy po zabiegu peelingu kwasem migdałowym mogę używać kremu clarena pumpkin cream jest to krem nawilżająco regeneracyjny z dyni zawiera E, C, beta-karoten wspomaga procesy regeneracyjne skóry, utrzymuje poziom nawilżenia i przywraca równowagę skóry i nie zapycha porów. lub Clarena Cucumber Cream z witaminami A, B, E, C dizła przeciwbakteryjni nawilżająco siciąga pory skóry i dodatkowo posiada właściwości wybielające, delikatnie rozjaśnia skórę, wyrównuje jej koloryt Czy inny krem jak tak to jaki

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa I kierować się jego zaleceniami.