Zaczerwienienie i pieczenie skóry po stosowaniu kremu z kwasem hialuronowym

Witam. Mam 18 lat. Przez tydzień używałam kremu z kwasem hialuronowym. To był krem nawilżający w połączeniu z terapią przeciwzmarszczkową. Wczoraj skóra wokół nosa była czerwona i strasznie mnie piekła. Dziś jest znacznie lepiej. Nie wiedziałam, że taki krem może mi zaszkodzić. Czy powinnam pójść do dermatologa czy poczekać aż to minie ? Czy przez używanie takiego kremu przez tak krótki czas, mogę mieć wcześniej zmarszczki ? Bardzo mnie to martwi.

kremy p-zmarszczkowe używamy po 25rż,ale zmarszczek wcześniej po nich nie będzie,jezeli będą używane wcześniej.Prawdopodobnie uczulił jakiś składnik kremu,więc lepiej iśc do dermatologa.

Witam,

widać krem posiada jakiś składnik który Panią uczula. Proponuję go odstawić i poczekać aż skóra się uspokoi stosując kremy nawilżające potem wrócić do niego i obserwować czy objawy powrócą.

Pozdrawiam