Swędzenie skóry po stosowaniu Izotek

Biorę lek Izotek od 9 miesięcy. Jednym z objawów jest swędząca skóra. Na początku nie było źle, ale teraz strasznie mnie skóra swędzi. Oczywiście jest to do wytrzymania, ale może mogłabym użyć jakiegoś kremu, który by pomógł na swędzenie. Już używałam kremu do suchej skóry, ale już nie pomaga tak jak wcześniej. Co użyć ?

Proszę pić dużo wody i spróbować kremu Mediderm lub Atoperal. Może Pani kupić Tabletki z kwasem hialuronowym nawilżające skórę od wewnątrz. Hialumax Duo firmy Olimp.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska