Co mogą oznaczać plamy na twarzy u 46-latki?

P.DR.mam problem ze skórą na twarzy,wygląda jak pokrzywka łuszcząca i piekąca,mam45lat,nie mogę użyć żadnego kremu a muszę bo po umyciu ciągnie i piecze,jestem jak pomidor.próbowałam nie używać nawet wody ale nic nie pomaga,tysiące kremów z apteki i żaden dla mnie,nie mogę chodzić do pracy,byłam u dermatologa:trądzik różowaty-leczyła mnie przez rok bez skutku,powiedziała że to alergia-co mam kupić żeby się podleczyć,jakiego użyć kremu pod puder by wyjść z domu,w przychodni kolejka do maja.dzięku

Dzień dobry,

Trudno mi jest diagnozować Panią bez obejrzenia skóry. Z tego co Pani pisze należałoby zacząć od dobrania odpowiedniej pielęgnacji.
Suchej, swędzącej się skórze poświęciłam wpis na moim blogu:
https://gabinetzdrowiaiurody.blogspot.com/2016/09/z-serii-kosmetolog-radzi-problem-z.html

Polecam wizytę u kosmetologa który zdiagnozuje Pani skórę i dobierze odpowiednie preparaty pielęgnacyjne.

pozdrawiam serdecznie

IJ