Swędzenie skóry u 23-letniego mężczyzny

Swedzenie skóry. Swędzi mnie skóra jak jestem zaniepokojony,zdenerwowany, jak czegoś sie boje, szczegolnie swedza mnie rece i nogi, jak mnie swedzi to sie denerwuje i mocniej swedzi, bylem u dermatologa lecz on powiedzial ze czasami tak jest, ale mnie swedzi codziennie pare razy. Albo jak mi jest goraco od srodka to swedzi. Prosze o pomoc

Dzień dobry

Problem swędzącej skóry dotyka wiele osób.
Proszę zgłosić się do kosmetologa - dobierze Panu odpowiednie preparaty myjące i kojące które pomogą na świąd skóry.

pozdrawiam serdecznie

IJ