Swędzenie stóp u mężczyzny

Jestem zaniepokojony swedzeniem stop pod wieczor , problem w tym ze nie ma zadnych widocznych znakow tego swedzenia nie wiem dlaczego tak jest od 6-7 lat I to sie zdarza 3-5 razy w tygodniu I trwa okolo 30 minut czasami jest spokojne lagodne a czasami nie do wytrzymania musze sie podrapac bo swedzi mocno ale dalej niema zadnych objaw na stopach , zadnego zaczerwienienia nic czysto ale wkorzajaco . Czasami uzywam kremu E45 na swedzenie oraz biore Witamine D 3x na tydzien . Prosze o porade .

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn. Z pewnością wskazana jest diagnostyka u specjalisty dermatologa. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.