Silne swędzenie stóp a uczulenie na płyn do prania

Witam moj chlopak boryka sie od 2 dni ze strasznym swedzeniem stop nie moze przez to spac nie jest to grzyb na skorze nic nie widac nie ma nic miedzy palcami ani tam nie swedzi tylko stopa nie palce.czy moze to byc uczulenie na plyn do prania? Jak zaradzic zeby nie swedzialo? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Trudno mi bez przeprowadzenia badania i możliwości uszczegółowienia wywiadu lekarskiego udzielić jednoznacnzej odpowiedzi, jednak zmiana płynu do prania może być powodem świądu. Sugeruję kontakt z lekarzem ponieważ świąd może być powodowany przez wiele czynników.