Czy zaczerwienienia na dłoniach może być reakcją na płyn do mycia naczyń?

Dzień dobry, czy zaczerwienienie miedzy palcami u reki, ktore nie swędzi, nie piecze , czuje tylko lekkie podrażnienie oznacza grzybica dłoni? Czy może to być również reakcja na np. Plyn do mycia naczyń. Jak nie ķremuje rak skora jest sucha, od wewn.strony na niewielkiej powierzchni , na palcach również lekko sie zluszcza gdy nie jest natluszczona. Zmiany dot.jednej prawej ręki.

Dzień dobry :). Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu postawi diagnozę i dobierze odpowiednie leczenie.