Swędzenie ciała a reakcja na nowy proszek do prania

Codziennie na wieczór odczuwam swędzenie całego ciała, ostatnio zmieniłam proszek do prania czy może to być reakcja na nowy proszek?

Witam,
przyczyn świądu ciała jest wiele.Jedną z nich może być zmiana proszku do prania o której Pani pisze.
Proszę spróbować wrócić do poprzedniego proszku.Jeżeli dolegliwości ustąpią to znaczy, ze diagnoza była trafna.Jeżeli będą się otrzymywać sugeruję konsultację lekarską /lekarz dermatolog lub medycyny estetycznej/