Swędzenie skóry i zaczerwienienie

Witam od paru dni swedzi mnie skóra zaczęło się od pośladków czerwone swędzące kropki mam na plecach pod pachami na brzuchu troszeczkę .najwięcej na plecach i pośladkach i czerwoną plamke z boku na plecach około 2cm wcześniej była cos w stylu liszaja swędząca .proszę o pomoc co to może być ???

Czerwone, swędzące kropki to połowa dermatologii. Może być wszystko (no, prawie). Bez wizyty u dermatologa nie da się odpowiedzieć.