Swędzenie skóry i nieskuteczne terapia na śwerzb

Witam. Mam problem swędzenia skóry. Zaczęło się w listopadzie ubiegłego roku od swędzenia skóry pleców, gdy zaczęły swedzieć również nogi poszłam do dermatologa,ten stwierdzil swierzb,przeprowadziłam kuracje crotamitonem, nic nie pomoglo,po 2miesiącach po razkolejny przebylam ta kuracje,nic nie pomoglo. Do tej pory swedzi mnie skora na plecach,wewnetrznej stronie ud,piersiach,pod pachami i na lydkach.dodatkowo co jakis czas puchnie mi warga i pojawiaja sie duze swedzace guzy na plecach.pomocy!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który dokona modyfikacji terapii.