Oparzenie słoneczne i zmiany na skórze

Dzień dobry chciałabym zapytać co to może być jakiś tydzień temu opalalam się i się mocno spieklam teraz schodzi mi skora i wszystko mnie swedzi nawet nie opalobe miejsca dodatkowo na skórze głównie na nogach wyskoczyły mi takie malutkie swedzace plamki wyglądające jak pieprzyki z których po wciśnięciu wylatuje woda pani w aptece poleciła mi calcium kwercetyna. Czy to może być swierzb?

Malo prawdopodobne, aby byl to swierzb. Czy nie zazywala Pani przed opalaniem jakis lekow lub preparatow ziolowych? Jesli problem nie ustapi, warto skorzystac z porady dermatologa.