Plamy posłoneczne na skórze

Witam mam taki problem. Opalilem sie ostatnio na plecach dosc mocno. Tak że skóra zaczela schodzić. W nastepnych dniach rowniez sie opalalem i miejsce w ktorym wczesniej zeszla mi skora zrobila sie bardziej brazowa niz reszta ciala (powstala taka plamka bardziej opalonej skory) czy to normalne ze skora podspodem szybciej sie opala ?

Być może właśnie powstaje przebarwienie trwałe. To dość częste po poparzeniach słonecznych. Proszę zaprzestać opalania, stosować krem z filtrem, jest szansa, że przebarwienie się wycofa. Jeśli nie, trzeba będzie leczyć - długo i drogo.

Dzień dobry,

może to być przebarwienie trwałe - należy bezwzględnie przestać się opalać i nawilżać ten obszar.

Pozdrawiam