Czerwone ciało i oparzona skóra po opalaniu

Witam. Wczoraj sie zbyt mocno opalilam. Cale cialo mam czerwono, co chwile smaruje sie kremem po opalaniu z Kolastyny. Na plecach przy majtkach i staniku mam sparzona skore i stosuje w tych miejscach pantenol. Czy kiedy skora zbrazowieje skora bedzie schodzila? Czy powinnam martwic sie oparzona skora? Po ilu dniach powinny zejsc oparzenia? Pozdrawiam

Przy kolejnym opalaniu proszę używać kremu z wysokim filtrem - lepiej opalić się mniej niż poparzyć.

Panthenol z pewnością pomoże zregenerować skórę. Następnym razem proszę pamiętać o smarowaniu się kremem z wysokim filtrem i starać się nie spędzać na słońcu całego dnia. To naprawdę ważne ponieważ zmiany po poparzeniach słonecznych mogą w przyszłości skutkować pojawieniem się nowotworu skóry.