Pękła prezerwatywa: czy mogło dojść do zapłodnienia partnerki?

Kochałem się z dziewczyną i pękła mi prezerwatywa z boku. Nie wiedziałem, że to się stało. Przed samym wytryskiem zacząłem wyciągać penisa. Większość nasienia wyleciała na moją koszulkę, ale boję się, że coś zostało w dziewczynie. Miała dni płodne i dni jajeczkowania. Czy jest możliwość zapłodnienia, jeżeli nasienia było mało? Jeżeli coś zostało, to nie wleciało z siłą, bo penisa wyciągałem.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!

W tej sytuacji jak najbardziej mogło dojść do zapłodnienia.
Jeśli nie planują Państwo potomstwa, warto rozważyć przyjęcie tzw. antykoncepcji awaryjnej.
Warunkiem jej zastosowania jest upłynięcie mniej niż 72 godzin od stosunku.

Pozdrawiam!