Pęknięcie prezerwatywy na trzy dni przed okresem

Witam, na 3 dni przed okresem, kochałem sie ze swoją dziewczyną i niestety pekla gumka. Po 3 dniach obaw dostała okresu (mówi że na 100% to okres) i ma juz go dwa dni, ale nie wiem czemu dalej obawia sie ciąży. Może to przez te wszystkie posty internautek na różnych forach. Dlatego chciałbym zapytać czy prawdopodobienstwo ciąży istnieje?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, prawdopodobieństwo ciąży istnieje, jednakże jest ono niskie. Warto jednak po około 2 tygodniach wykonać test ciążowy. Pozdrawiam