Pęknięcie szwu po operacji cieśni nadgarstka

jestem po operacji ciesni nadgarstka 3 tyg. i pekl mi szew co mam robic?

Jeżeli okolica zabiegu jest zagojona i utworzyła się blizna na skórze to nie ma powodu do niepokoju.
Po 3ech tygodniach szwy powinny być już usunięte.
Proponuję kontrolę w poradni chirurgicznej/ortopedycznej gdzie wykonywano zabieg

 Lek. Aleksandra Witkowska

Szanowna Pani , prowdopodobnie nic sie nie stalo. Jednak prosze zwrocic sie do lekarza operujacego.
Poozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski