Urwanie się szwów po artroskopii kolana

Witam 7 kwietnia miałem artroskopie kolana i założone szwy. Na kontrole i wyciąganie szwów mam termin 22 kwietnia- taki termin bo lekarz wyjechał na szkolenie. Dzisiaj (18.04) z jednej strony wypadły/urwały mi się szwy/nitki. mam pytanie, czy to w czymś szkodzi? Mam jechać na pogotowie żeby mi to powyciągali zanim się zrośnie czy spokojnie poczekać na kontrole za 4 dni?

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

szanowny Panie - jeżeli dotyczy to tylko jednego , dwóch szwów - nie ma problemu. Może Pan spokojnie poczekać na planowaną wizytę.
Pozdrawiam, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg

Spokojnie - pogotowie nie jest potrzebne - nie będą zakładali nowych szwów chyba że rana się rozeszła. W 11 dobie po zabiegu rana jest już zapewne zagojona i ma Pan o 1 szew mniej do zdejmowania.